Pristatymas-Apmokėjimas

Pristatymas

Visos siuntos esančios sandėlyje yra išsiunčiamos per 24/48 valandas nuo apmokėjimo gavimo. Prekės esančios tiekėjų sandėliuose Jus pasieks per 1-7 darbo dienų.Kiekvienai siuntai priskiriamas unikalus sekimo numeris. Sekimo kodas yra gaunamas į el. paštą tuomet, kai Jūsų siuntą yra išsiųsta.Siuntos yra pristatomos nurodytu adresu, atsiimti siuntas galima ir terminale. Jeigu kurjerio siūlomas siuntos pristatymo laikas jums nėra tinkamas, siuntą galėsite atsiimti artimiausiame terminale.

Kai siunta pristatoma kurjeriu į adresą, kurjeris prieš atvykstant susisiekia skambučiu. Kai siunta pristatoma į terminalą-paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu ir kita reikalinga informacija siuntos atsiėmimui.

Jeigu kilo klausimų dėl prekių pristatymo, grąžinimo ar keitimo – kreipkitės el. paštu: info@pigu21.lt

Prekių pristatymas į kitas šalis

Užsakymus taip pat pristatome ir į kitas šalis: Belgiją, Daniją, Estiją, Prancūziją, Airiją, Austriją, Italiją, Latviją, Olandiją, Norvegiją, Lenkiją, Ispaniją, Vokietiją, Švediją, Islandiją, Vengriją.

Prekių pristatymo kaina

Pirkejas, pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą;

-Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui;

-Prekių pristatymo mokestis gali keistis atsižvelgiant į prekių svorį bei dydį. Pirkėjas tikslią prekių pristatymo mokesčio sumą matys prieš patvirtindamas užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo prekių pristatymo mokesčio dydis nebegalės būti keičiamas.

Apmokėjimas per sistemą PaySera

Internetinėje parduotuvėje pigu21.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, , AB „šiaulių bankas“. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  • Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite savo banką.
  • Pigu21.lt nukreips Jus į PaySera.lt puslapį ir perduos sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  • PaySera.lt nukreips Į Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą. Elektroninės bankininkystės sistemoje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Pigu21.lt.

Malonaus ir saugaus apsipirkimo!